Maltepe Bölgesinin Halı Yıkama Merkezi

Maltepe ve mahallelerine ücretsiz servis hizmeti veren halı yıkama firması

İletişim: **0216 399 03 02*0544 645 74 76

Home » HİZMETLER » Sihirli Halı Yıkama

Sihirli Halı Yıkama

Biz sadece çevre dostu kimyasal halı yıkama şampuanları ile kuru Halı Yıkama işlemi yapmıyoruz. Buhar makinalarımız ile Halı Yıkama işlemine başlıyoruz ve son teknoloji ekipman ile halı yıkama işlemlerinizdeki problemleri ortadan kaldırıyoruz.

***
Biz tam olarak garantili ve yerinde halı yıkama hizmetlerini standartlara uygun şekilde tamamlıyoruz. Biz tam 12 yıldır Maltepe ‘de Halı Temizleme deneyimi ile sektörün öncü firmasıyız. Silerin halı ve perde yıkama konusundaki problemleriniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

***
Sihirli Halı Yıkama hizmetlerimiz tamamen eğitimli, tam profesyonel ekibimiz ile rakipsiz fiyatlarla tüm Maltepe ‘nin bölgelerini kapsayan bir hizmet ağı sunan Halı Yıkama firmasıdır.

Tam hizmet, en yüksek kalitede, ticari, endüstriyel ve konut Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri sağlar. Biz tüm ihtiyaçlarınız için Profesyonel Halı Temizleme, koltuk yıkama, temizlik ve sızdırmazlık, harç ve karo ve Temizlik Hizmetleri, konut ve a sınıfı ticari binalardaki tüm yıkama ve temizleme hizmetlerini 4 mevsim sunmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>